Спеціальні потреби

Сили США спростовують твердження КНДР про передислокацію зброї


Очолене США командування військ у Південній Кореї заперечило звинувачення з боку Північної Кореї, що воно перевело важку зброю до демілітаризованої зони, що відокремлює обидві корейські держави.

Речник американських військ США у Південній Кореї заявив, що звинувачення з боку Північної Кореї неправдиві.

Обом сторонам дозволено мати в демілітаризованій зоні лише пістолети і рушниці. Пхеньян твердить, що до зони переведено іншу зброю, якої не названо, і погрожує відплатними діями, якщо її не буде звідти забрано.

Північна Корея також висуває застереження до планованих спільних навчань американських і південнокорейських кораблів, які мають відбутися в липні в Жовтому морі.

Ці навчання вважаються частиною спільної реакції на затоплення південнокорейського корвета «Чхонан» три місяці тому. Тоді загинуло 36 південнокорейських моряків.

У коментарях північнокорейських ЗМІ плановані навчання називається провокаційними і небезпечними, кажучи, що випадкова сутичка в морі може викликати повномасштабну війну.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG