Спеціальні потреби

Нова південнокорейська крилата ракета здатна уразити будь-які об’єкти в КНДР


У четвер Південна Корея продемонструвала нову крилату ракету, яка, за словами представників Міністерства оборони, здатна уразити об’єкти в Північній Кореї «будь-де і будь-коли».

Збройні сили Південної Кореї приведено до стану підвищеної готовності після найновішого випробування ядерної зброї Північною Кореєю. Випробування викликало осуд з боку міжнародної громадськості та збільшило напруження на Корейському півострові.

За повідомленням Міністерства оборони Південної Кореї, ракету великої точності вже офіційно розгорнуто.

У повідомленні Міністерства оборони не вказано конкретно на дальність крилатої ракети , але оприлюднено відеозапис із її запуску з підводного човна і есмінця. Ракета точно уразила заплановані об’єкти на землі.

Торік Південна Корея досягла угоди із Сполученими Штатами про збільшення дальності своїх балістичних ракет. Цей крок, за словами Сеула, був необхідний, щоб протиставитись дедалі більшій загрозі з боку арсеналу Північної Кореї.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG