Спеціальні потреби

КНДР відмовляється продовжувати переговори з Південною Кореєю


Представник Південної Кореї на переговори з КНДР
Представник Південної Кореї на переговори з КНДР

Північна Корея заявила, що вона вже не намагатиметься вести переговори зі своїм південним сусідом після дводенних військових переговорів у селі Панмунджом, які припинилися у середу.

У заяві, яку в четвер передало північнокорейське інформаційне агентство новин, Пхеньян заявив, що Південна Корея продемонструвала, що вона не зацікавлена в діалозі і що КНДР ніколи не «благатиме» миру.

Південнокорейські офіційні особи сприйняли цю новину спокійно, і міністр з питань об’єднання сказав, що офіційні особи «і далі тримають двері відкритими» для діалогу.

Цьоготижневі переговори, очолені з обох сторін військовими в ранзі полковників, були першими з часу, коли в листопаді минулого року Північна Корея здійснила артилерійський обстріл південнокорейського острова. Проте північнокорейські представники залишили переговори, коли стало ясно, що південнокорейська сторона не погодиться на зустріч на вищому рівні перед тим, як Північна Корея не вибачиться за атаку на острів Йонпхендо і не візьме на себе відповідальності за затоплення у березні минулого року південнокорейського корвета «Чхонан».

XS
SM
MD
LG