Спеціальні потреби

Південна Корея і Японія обмірковують тіснішу військову співпрацю


Зустріч міністрів оборони Південної Кореї і Японії
Зустріч міністрів оборони Південної Кореї і Японії

Міністр оборони Японії перебуває в Південній Кореї для переговорів, наслідком яких може бути тісніша військова співпраця між обома країнами з часу підписання між ними угоди про співпрацю ще у 1945 році.

Міністр оборони Японії Тосімі Кітазава і його південнокорейський партнер Кім Кван Джин зустрілися в понеділок для обміркування тіснішої співпраці у зв’язку з діями Північної Кореї, включно з атакою на південнокорейський острів у листопаді минулого року.

Як вважається, вони також обговорювали дві угоди, які дозволяють обмін розвідувальними даними і військовою технікою.

Під час недавнього візиту до регіону голова об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майк Маллен закликав Японію, щоб вона відігравала більшу роль в обороні Південної Кореї перед лицем загрози з боку КНДР. Однак це питання дуже контроверсійне в Південній Кореї, де багато людей все ще пам’ятають жорстоке японське колоніальне панування, яке закінчилося у 1945 році.

В понеділок у Сеулі кілька активістів з транспарантами демонстрували проти тіснішої військової співпраці з Японією.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG