Спеціальні потреби

Про три справи ФБР, які стосуються Клінтон, розповів екс-високопосадовець бюро


Федеральне бюро розслідування США веде три справи, які прямо, чи опосередковано стосуються колишнього Державного секретаря, претендента та посаду президента США Гілларі Клінтон. Про це в ефірі каналу Сі-Ен-Ен розповів колишній помічник директора ФБР в період з 2004-го по 2008-й рік Томас Фуентес.

У певному розумінні цей комп'ютер став ключовим для ФБР і може містити дані для трьох окремих справ

Посилаючись на інформацію отриману від чинних високих чиновників ФБР, Фуентес відзначив, що рішення чинного директора бюро Джеймса Комі про поновлення справи щодо використання Гіларі Клінтон приватного імейла на посаді Держсекретаря США, засноване на тому, що нові дані слідства виявились важливими для одразу трьох окремих розслідувань, які веде ФБР:

- розслідування щодо можливої корупції у благодійному "Фонді родини Клінтонів";

- раніше завершеного (і нині відновленого) слідства щодо імейлів Гілларі Клінтон;

- слідства щодо чоловіка персональної помічниці Клінтон Гуми Абедін, колишнього конгресмена США Ентоні Вінера, якого підозрюють у відправці фото сексуального характеру 15-річний дівчинці.

Раніше ЗМІ проінформували, що нові повідомлення, які стосуються справи щодо імейлів Клінтон, знайдено саме на комп'тері який фігрує у справді щодо Ентоні Вінера.

"Гума Абедін та її можлива роль у "Фонді родини Клінтонів", та можливі закиди щодо можливої діяльності Державного секретаря США пов'язаної із цим фондом та можливої наявності ознак того, що внески до фонду гарантували жертводавцям сприяння з боку уряду США (в оригіналі вжито термін pay-for-play - прим. ГА) - все це досі розглядається. А тепер імейли Клінтон знайдено на комп'ютері, який залучено до справи щодо Вінера. Тож у певному розумінні цей комп'ютер став ключовим для ФБР і може містити дані для трьох окремих справ".

Рішення директора ФБР Джеймса Коні про відновлення справи щодо Клінтон викликало обурення у таборі демократки. Коні закинули, що він впливає на перебіг виборів, окремі прихильники Клінтон навіть заявили, що директор ФБР "став на бік Путіна".

Рішення Комі назвали безпрецедентним. При цьому Фуентес, виступаючи на каналі Сі-Ен-Ен, відзначив, що попереднє рішення Комі про припинення слідства щодо Клінтон (було зроблемно у липні - прим. ГА) також було безпрецедентним та вийшло за межі його традиційних обов'язків.

Дивіться також: Республіканці стидаються Трампа? Перевіримо!

Республіканці стидаються Трампа? Перевіримо! Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Інше за темою

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG