Спеціальні потреби

В Італії одружена пара у масках на церемонії лише зі свідками і без гостей, оскільки зібрання заборонені через карантин. Неаполь 20 березня 2020 р.
В Італії одружена пара у масках на церемонії лише зі свідками і без гостей, оскільки зібрання заборонені через карантин. Неаполь 20 березня 2020 р.

Головне про коронавірус. 29 квітня

Кількість випадків Ковід-19 у Сполучених Штатах перевищила 1 мільйон.

  • Більше 3 мільйонів випадків зараження і біля 217 000 смертей від COVID-19 зареєстровано у світі. У США кількість заражень перевищила один мільйон, майже 58 000 померло, за даними Університету Джонса Гопкінса
  • Економіка США, на тлі коронавірусних обмежень, скоротилась на 4,8% в першому кварталі 2020 року, порівняно з відповідним періодом минулого року
  • З 11 травня Франція поступово відкриє школи і підприємства, але ресторани, кав’ярні і пляжі залишатимуться закритими принаймні до червня, а спортивні заходи призупинені до вересня.
  • Італія оголосила, що карантин, запроваджений там сім тижнів тому, буде послаблений з 4 травня, коли дозволять відкрити парки і відновити роботу на виробництвах, і будівельних майданчиках, але крамниці залишатимуться закритими до 18 травня, а ресторанам, барам і перукарням не дозволять працювати до 1 червня. Школи в Італії планують відкрити у вересні.

Кількість померлих від коронавірусу у США перевищила 60 000

Університет Джонса Хопкінса на момент написання матеріалу повідомляє про 60 207 смертей від коронавірусу у Сполучених Штатах Америки.

Читайте більше тут

Чи можуть собаки розпізнавати коронавірус за запахом - досліджують науковці у США

Дослідники Пенсильванського університету вивчають, чи собаки здатні винюхувати запахи, як пов'язують з коронавірусом. До дослідження залучено 8 собак породи лабрадор, а його метою є пошук методів встановлення потенційних носіїв хвороби. Про це повідомляє видання The Washington Post.​

Читайте більше тут

Більш вразливими до коронавірусу чоловіків робить статевий гормон - науковці

Більшість померлих від COVID-19 чоловіки. В середньому, на десять смертей від коронавірусу припадає четверо жінок і шестеро чоловіків. Однак, якщо дивитися на вікову категорію хворих, перекіс ще більш помітний: серед померлих значна кількість молодих чоловіків, найчастіше - без супутніх захворювань.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG