Спеціальні потреби

В Італії одружена пара у масках на церемонії лише зі свідками і без гостей, оскільки зібрання заборонені через карантин. Неаполь 20 березня 2020 р.
В Італії одружена пара у масках на церемонії лише зі свідками і без гостей, оскільки зібрання заборонені через карантин. Неаполь 20 березня 2020 р.

Головне про коронавірус. 29 квітня

Кількість випадків Ковід-19 у Сполучених Штатах перевищила 1 мільйон.

  • Більше 3 мільйонів випадків зараження і біля 217 000 смертей від COVID-19 зареєстровано у світі. У США кількість заражень перевищила один мільйон, майже 58 000 померло, за даними Університету Джонса Гопкінса
  • Економіка США, на тлі коронавірусних обмежень, скоротилась на 4,8% в першому кварталі 2020 року, порівняно з відповідним періодом минулого року
  • З 11 травня Франція поступово відкриє школи і підприємства, але ресторани, кав’ярні і пляжі залишатимуться закритими принаймні до червня, а спортивні заходи призупинені до вересня.
  • Італія оголосила, що карантин, запроваджений там сім тижнів тому, буде послаблений з 4 травня, коли дозволять відкрити парки і відновити роботу на виробництвах, і будівельних майданчиках, але крамниці залишатимуться закритими до 18 травня, а ресторанам, барам і перукарням не дозволять працювати до 1 червня. Школи в Італії планують відкрити у вересні.

У небі над Нью-Йорком влаштували авіашоу, щоб висловити подяку усім, хто знаходиться на передовій боротьби з пандемією

Політ у вівторок здійснили пілотажні групи ВПС США «Буревісники» та ВМС США «Блакитні ангели».

Помпео закликав Китай відкрити доступ до лабораторії в Ухані для експертів США

«Є декілька лабораторій в Китаї, які, як ми думаємо, і сьогодні продовжують працювати з заразними патогенами і ми не знаємо, чи мають вони достатній рівень безпеки, щоб це на сталось знову ... Комуністична партія Китаю говорить, що вони хочуть бути нашими партнерами ... Існує зобов‘язання надійних партнерів надавати інформацію», - зауважив Помпео.

Читати більше

У Нью-Йорку під час пандемії зросла кількість бажаючих всиновити собаку або кішку

У Нью-Йорку під час пандемії коронавірусу зросла кількість бажаючих всиновити собаку або кішку.

Фондові ринки у США зросли на тлі новин про хід дослідження нових ліків від коронавірусу

Компанія планує опублікувати дані дослідження протягом наступних тижнів.

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG