Спеціальні потреби

В Італії одружена пара у масках на церемонії лише зі свідками і без гостей, оскільки зібрання заборонені через карантин. Неаполь 20 березня 2020 р.
В Італії одружена пара у масках на церемонії лише зі свідками і без гостей, оскільки зібрання заборонені через карантин. Неаполь 20 березня 2020 р.

Головне про коронавірус. 29 квітня

Кількість випадків Ковід-19 у Сполучених Штатах перевищила 1 мільйон.

  • Більше 3 мільйонів випадків зараження і біля 217 000 смертей від COVID-19 зареєстровано у світі. У США кількість заражень перевищила один мільйон, майже 58 000 померло, за даними Університету Джонса Гопкінса
  • Економіка США, на тлі коронавірусних обмежень, скоротилась на 4,8% в першому кварталі 2020 року, порівняно з відповідним періодом минулого року
  • З 11 травня Франція поступово відкриє школи і підприємства, але ресторани, кав’ярні і пляжі залишатимуться закритими принаймні до червня, а спортивні заходи призупинені до вересня.
  • Італія оголосила, що карантин, запроваджений там сім тижнів тому, буде послаблений з 4 травня, коли дозволять відкрити парки і відновити роботу на виробництвах, і будівельних майданчиках, але крамниці залишатимуться закритими до 18 травня, а ресторанам, барам і перукарням не дозволять працювати до 1 червня. Школи в Італії планують відкрити у вересні.

Європа щораз більше одягає маски, оголошуючи поетапні послаблення карантину

Франція стала черговою країною Європи, де уряд офіційно рекомендує носіння захисних масок зокрема на громадському транспорті та в інших людних місцях, коли 11 травня там почнеться поступове послаблення карантину у зв’язку з Ковід-19.

Маски рекомендуватимуть також учням віком 11-15 років, коли заново відкриють французькі школи, починаючи з дитсадків та молодших класів.

Читати далі

Як городництво перетворюється з хоббі на важливий елемент життя мешканців міст США

У час карантину все більше американців, зокрема молодь, відкриває для себе давнє хобі.

В ООН попереджають: поки світ бореться з коронавірусом, йому загрожує нова криза – пандемія голоду

В ООН попереджають – поки світ бореться з коронавірусом, йому загрожує нова криза – пандемія голоду.

Більше

XS
SM
MD
LG