Спеціальні потреби

Джон Керрі провів переговори з президентом Ємену


Джон Керрі і президент Ємену Абд Рабу Мансур Гаді
Джон Керрі і президент Ємену Абд Рабу Мансур Гаді

Державний секретар США Джон Керрі мав у четвер у Саудівській Аравії, за його словами, «конструктивні» переговори з президентом Ємену Абд Рабу Мансуром Гаді. Керрі відвідує Саудівське королівство для переговорів щодо пропонованої гуманітарної перерви в очолених саудівцями повітряних ударах по позиціях повстанців у Ємені.

Президент Абд Рабу Мансур Гаді утік до Саудівської Аравії наприкінці березня, коли бойовики хуті наблизились до столиці Ємену Сани. Наступальна операція антиурядових сил спонукала Саудівську Аравію розпочати рейди на позиції бунтівників. Проте благодійні організації висловлюють незадоволення з приводу труднощів з наданням продовольства та інших необхідних товарів цивільному населенню Ємену.

У середу Керрі заявив, що будь-яка перерва в повітряній кампанії мусить бути проведена таким способом, щоб не дозволити будь-кому захопити більше території або атакувати тих, хто тимчасово склав зброю.

Також у четвер Керрі мав зустріч з новим міністром закордонних справ Саудівської Аравії Адель-аль-Джубеїром і розмови з королем Сальманом.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG