Спеціальні потреби

Пан Гі Мун закликає до «негайного припинення вогню» в Ємені


Єменські біженці
Єменські біженці

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун закликав до «негайного припинення вогню» в Ємені, де сунітсько-арабська коаліція веде повітряні операції проти шиїтських повстанців.

У промові у четвер у Вашингтоні Пан Кі Мун попередив, що Ємен «у вогні», і сказав, що єдиною розв’язкою є те, щоб усі сторони припинили ворожі дії і взяли участь у мирних переговорах.

«Підтримуваний ООН дипломатичний процес залишається найкращим способом виходу із затяжної війни з жахливими наслідками для стабільності регіону», – сказав він у Національному прес-клубі.

Щонайменше 700 людей загибли з часу, коли очолена Саудівською Аравією, коаліція розпочала кампанію повітряних ударів три тижні тому проти повстанців хуту, яких, як вважається, підтримує Іран.

У п’ятницю ООН звернулася з екстреним закликом до асигнування 274 мільйонів доларів на надзвичайну допомогу для мільйонів людей, які постраждали з приводу конфлікту. Згідно з інформацією, хвиля насильства змусила щонайменше 150 тисяч людей залишити свої домівки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG