Спеціальні потреби

Адріан Каратницький: В Україні відсутня незалежна судова система


На початку цього тижня Генеральна прокуратура України висунула звинувачення у нецільовому використанні бюджетних коштів лідером української опозиції екс-прем’єр-міністру України Юлією Тимошенко. Колишній міністр внутрішніх справ уряду Тимошенко Юрій Луценко також відвідує прокуратуру, намагаючись ознайомитись з матеріалами кримінальної справи відкритої проти нього.

Звинувачення пред’явлені ще декільком колишнім посадовцям з табору опозиції. А декілька колишніх чиновників уже перебувають за ґратами. Українці як і експерти на Заході побоюються, що прикриваючись боротьбою з корупцією, нова українська влада намагається розправитись з опозицією.

Своїми міркуваннями щодо останніх подій в українській політиці з «Голосом Америки» поділився старший експерт Атлантичної ради США Адріан Каратницький.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG