Спеціальні потреби

Гана займає нейтральне становище щодо кризи в Кот д’Івуарі


Президент Гани Джон Атта Міллс
Президент Гани Джон Атта Міллс

Президент Гани Джон Атта Міллс заявив, що його країна не підтримуватиме будь-якої сторони в політичному протистоянні в Кот д’Івуарі та визнаватиме будь-який уряд в тій країні.

У зверненні до репортерів у п’ятницю, президент Міллс сказав, що Гана не підтримує застосування сили для усунення з посади нинішнього президента Кот д’Івуару Лорана Ґбагбо.

Заява президента Гани, за всіма ознаками, послаблює підтримку супернику Ґбагбо – Алласану Уаттарі, якого більшість країн вважає переможцем президентських виборів у листопаді.

Угруповання західноафриканських країн ECOWAS погрозило усунути Ґбагбо силою, якщо він не передасть влади Уаттарі.

Політична криза в Кот д’Івуарі триває майже уже місяць, коли і Ґбагбо, і Уаттара визнали себе переможцями президентських виборів.

Тимчасом Великобританія і Канада висловили протест проти видворення їх послів урядом Ґбагбо. Обидві країни кажуть, що лише Уаттара має право винести таке рішення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG