Спеціальні потреби

Партія Фатх: жодних прямих переговорів з Ізраїлем


Партія Фатх: жодних прямих переговорів з Ізраїлем
Партія Фатх: жодних прямих переговорів з Ізраїлем

Палестинська партія Фатх, яку очолює президент Махмуд Аббас, заявила, що між палестинцями та ізраїльтянами не повинно бути жодних прямих переговорів, якщо раніше непрямі переговори між обома сторонами не увінчаються успіхом.

В опублікованій у четвер заяві Фатх зроблено попередження, що без досягнення реального поступу на непрямих переговорах – які відбуваються за посередництвом Сполучених Штатів – прямі переговори завдали б шкоди позиції палестинців у таких спірних питаннях, як кордони, безпека і недавні заходи Ізраїлю про поширення єврейських поселень у Східному Єрусалимі.

Відкинення партією Фатх прямих переговорів збіглося в часі з поверненням цього самого дня на Близький Схід американського посланника Джорджа Мітчелла, щоб розпочати черговий раунд переговори з ізраїльськими і палестинськими лідерами. Після прибуття до Ізраїлю Мітчелл мав негайну зустріч з міністром оборони Егудом Бараком. У найближчих днях Мітчелл має мати наради з прем’єр-міністром Беньяміном Нетаньягу, палестинським лідером Махмудом Аббасом і президентом Єгипту Госні Мубараком.

Тимчасом у четвер міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман мав розмову з начальником єгипетської розвідки, під час якої подякував йому за співпрацю, в результаті якої спонсороване Лівією судно з гуманітарною допомогою для палестинців не змогло прорвати блокади сектора Газа.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG