Спеціальні потреби

Клінтон їде на Близький Схід для подальших переговорів


Державний секретар США Гілларі Клінтон відбула на Близький Схід, для посередництва в другому раунді ізраїльсько-палестинських переговорів.

Разом із посланником США на Близькому Сході Джорджом Мітчеллом вона візьме участь у переговорах у вівторок в Єгипті, в курортному містечку Шарам-ель-Шейх на березі Червоного моря, а у середу – в Єрусалимі.

Ізраїльський прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу заявив у неділю, що Ізраїль не наміряний продовжувати мораторій на будівництво єврейських поселень на Західному Березі, але дав до зрозуміння, що будівництво далі буде дещо обмежене.

26 вересня вигасає десятимісячний частковий мораторій на будівництво єврейських поселень. Палестинський президент Махмуд Аббас погрожує, що у випадку відновлення будівництва він залишить стіл близькосхідних мирних переговорів.

Беньямін Нетаньягу сказав, що замороження будівництва поселень буде відмінено. Але при цьому зазначив, що Ізраїль не будуватиме «десятки тисяч житлових одиниць», як це планувалось раніше.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG