Спеціальні потреби

Ізраїль не продовжить мораторій на будівництво єврейський поселень


Прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу заявив, що Ізраїль не буде продовжувати 10 місячного мораторію на будівництво єврейських поселень на Західному березі, реченець якого вигасає наприкінці вересня.

Нетаньягу повідомив про це у час відбуття сутичок між єврейськими поселенцями і палестинцями у селі Бурін у північній частині Західного берега. У зіткненні взяли участь десятки ізраїльтян, розлючених знесенням кількох будинків. В результаті насильств, коли обидві сторони шпурляли одні в других камінням, постраждало 10 людей.

Тимчасом агентство Associated Press повідомило, що палестинський президент Махмуд Аббас сказав, що він повинен діяти досить швидко, щоб домовитись про безпосередні переговори з Ізраїлем і задля того щоб заручитись підтримкою президента Барака Обама у створенні палестинської держави.

Торік у листопаді прем’єр-міністр Беньямін Нетаньягу проголосив під тиском Сполучених Штатів 10 місячний мораторій на будівництво єврейських поселень у намаганні відновити мирні переговори з палестинцями.

XS
SM
MD
LG