Спеціальні потреби

В Іраку невідомі озброєні особи вбили понад двадцять сунітів


Представники іракських органів влади повідомили, що невідомі озброєні особи у військових формах напали на три будинки в переважно сунітському селі неподалік Багдада, вбиваючи щонайменше 24 осіб.

Поліція каже, що жертвам, серед яких було щонайменше п’ятеро жінок, зв’язано руки перед тим, як їх убито пострілом у голову. Інцидент стався в п’ятницю ввечері в районі Араб Джабур, що на південь від столиці. Щонайменше сімох інших людей із зв’язаними руками знайдено живими після інциденту.

Представники Міністерства внутрішніх справ кажуть, що встановлено смерть 25 осіб, тоді як службовець багдадських органів безпеки сказав, що загинули 24 особи.

Іракські органи влади оточили район і затримали щонайменше 25 людей у зв’язку з цим інцидентом.

Офіційні особи кажуть, що багато убитих були членами Руху «Пробудження», які відомі також як Сини Іраку. Це підтримувана багдадським урядом міліція, яка допомагала американським та іракським військам у боротьбі з аль-Кайдою у 2006 і 2007 роках. Ці колишні сунітські повстанці внесли чималий вклад до значного скорочення насильства в Іраку.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG