Спеціальні потреби

Іракські війська розпочали наступ на на позиції сунітських екстремістів


Іракська армія розпочала велику операцію за звільнення північного міста Тікріт від сунітських екстремістів. Представники збройних сил кажуть, що головна операція розпочалася в суботу важкими сутичками в місті між сунітськими повстанцями та іракськими спеціальними силами, які намагаються відновити контроль над університетським містечком. Іракські бойові вертольоти обстріляли район, щоб витіснити з нього повстанців, тоді як іракські танки атакували з півдня. Кількість загиблих поки що невідома.

Операція відбувається незабаром після того, як американські офіційні особи заявили, що збройні сили користуються озброєними безпілотниками для захисту американських радників, надісланих на допомогу в боротьбі проти повстанців.

Цього місяця президент Обама надіслав до Іраку 300 військових експертів для посилення сил безпеки і допомогти встановити спільні операційні центри для боротьби з ісламістами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG