Спеціальні потреби

Джон Керрі мав зустріч з курдськими лідерами – закликав до реформ в Іраку


Держсекретар Керрі веде розмову з президентом Курдистану Барзані
Держсекретар Керрі веде розмову з президентом Курдистану Барзані
Державний секретар США Джон Керрі заявив, що створення уряду національної єдності є центральним завданням, перед якою опинилася країна. Він продовжує консультації про те, як стримати військову загрозу з боку сунітських ісламістів.

У вівторок Керрі мав зустріч в Ербілі з президентом автономного курдського регіону в північно-східній частині Іраку Массудом Барзані. Барзані заявив, що курди «шукають розв’язки кризи, яку вони спостерігають».

Курдські сили перебрали контроль на багатим на нафту містом Кіркук, одним з районів, який покинули іракські сили безпеки під тиском з боку сил угруповання Ісламська держава Іраку та Леванту, які недавно захопили цей район.

Керрі заявив, що Ірак переживає критичний момент.

Високопоставлений представник Державного департаменту підкреслив важливість участі іракських курдів, кажучи, що їх вихід з політичного процесу прискорив би багато негативних тенденцій».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG