Спеціальні потреби

Лідер іранської опозиції перебуває під домашнім арештом


Лідер іранської опозиції Мегді Каррубі
Лідер іранської опозиції Мегді Каррубі

Згідно з вебсайтом іранської опозиції (Sahamnews.org), власті взяли під домашній арешт опозиційного лідера Мегді Каррубі після того як він закликав до проведення мітингу на підтримку акцій протесту у Тунісі та Єгипті.

У повідомленні зазначається, що сили безпеки оточили резиденцію Каррубі у Тегерані і не допустили туди його дітей та інших членів родини.

У середу генеральний прокурор Ірану заявив, що план Каррубі та іншого опозиційного лідера Міра Госсена Мусаві провести мітинг у понеділок має на меті внести поділ в іранське суспільство.

Каррубі і Мусаві кажуть, що звернулися до органів влади за дозволом для влаштування мітингу в понеділок, щоб висловити солідарність з антиурядовими протестами в арабських країнах.

Обидва чоловіки організували масові протести після президентських виборів в Ірані у 2009 році, на яких перемогу здобув Махмуд Ахмадінеджад. Каррубі і Мусаві, які тоді також балотувалися в президенти, твердили про фальсифікацію результатів, - звинувачення, яке іранський уряд відкидає.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG