Спеціальні потреби

Близьке досягнення угоди про іранську ядерну програму?


Palais Coburg у Відні, де відбуваються ядерні переговори
Palais Coburg у Відні, де відбуваються ядерні переговори

У Відні міністри закордонних справ Ірану і шести провідних країн світу докладають зусиль для остаточного досягнення угоди в справі скорочення іранської ядерної програми за день для встановленого для цього терміну.

Дипломати повідомили про досягнення деякого поступу, але й потребу завершення ще неврегульованих питань щодо обмеження ядерної програми в заміну на пом’якшення санкцій.

У неділю міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф заявив репортерам, що ще «залишаються відмінності» в поглядах і що обидві сторони намагаються їх врегулювати.

Державний секретар США Джон Керрі заявив у неділю, що в той час як він погоджується з Заріфом, що угода ніколи дотепер не була такою близькою, все таки залишаються деякі неполагоджені справи.

Керрі і Заріф мали кілька зустрічей у неділю для розмов після того, як повідомлено про досягнення угоди про процес скорочення санкцій та перевірки інспекторами МАГАТЕ того, чи в минулому Іран намагався виготовити ядерну зброю.

З поінформованих джерел повідомлено «Голосу Америки», що представники Ірану і шести провідних країн світу – Сполучених Штатів, Великобританії, Франції, Китаю, Росії і Німеччини – досягти тимчасової угоди щодо санкцій, але вона мусить ще бути схвалена міністрами закордонних справ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG