Спеціальні потреби

Іран запрошує західних дипломатів відвідати іранські ядерні об’єкти


Один із ядерних об’єктів Ірану
Один із ядерних об’єктів Ірану

Іран підтвердив запрошення іноземних дипломатів відвідати іранські ядерні установки, але, за всіма ознаками, серед запрошених немає американських офіційних осіб.

Представник Міністерства закордонних справ Ірану заявив у вівторок, що запрошення передано представникам деяких країн Європейського Союзу, групі неприєднаних країн і декому з постійних членів Ради Безпеки ООН та Німеччині.

Він сказав, що представники тих країн були запрошені відвідати ядерні об’єкти перед тим, як наприкінці цього місяця в Туреччині відбудуться переговори шести країн у справі ядерної програми Ірану.

Представник МЗС Ірану не сказав конкретно, чи Сполучені Штати отримали запрошення, але раніше інформаційне агентство Ассошіейтед Пресс заявило, що США, як здається, не були запрошені. Сполучені Штати належать до найрізкіших критиків ядерної програми Ірану.

Інформаційне агентство також повідомило, що іранський посланник Алі Ашгар Солтаніє запропонував заплатити всі витрати обраних дипломатів, які 15 і 16 січня відвідають ядерні об’єкти в Ірані.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG