Спеціальні потреби

Іран заявив, що його ядерна діяльність не підлягатиме переговорам


Кетрин Ештон і Саїд Джалілі
Кетрин Ештон і Саїд Джалілі

Голова іранської делегації на ядерних переговорах Саїд Джалілі заявив, що на черговому раунді розмов, запланованому у Туреччині, його країна не має наміру обговорювати питання її права на ядерну діяльність.

Джалілі сказав, що Іран і провідні країни світу лише погодилися провести переговори в Стамбулі на основі принципу співпраці у пошуках «спільної мови».

Таку заяву Джалілі зробив на спільній прес-конференції сьогодні після завершення дводенних розмов у Женеві з повноваженим ЄС з питань безпеки і зовнішньої політики Кетрин Ештон та представниками п’ятьох постійних членів Ради безпеки ООН і Німеччини.

Раніше, Ештон заявила, що заплановані на кінець січня переговори торкатимуться «основних занепокоєнь» міжнародної «шістки» щодо ядерних амбіцій Ірану. Вона також схарактеризували переговори у Женеві як «детальні і змістовні».

Джалілі заявив, що провідні країни світу переконалися, що проголошені ООН проти Ірану санкції не завдали шкоди його економіці. Західні країни твердять, що санкції шкодять Ірану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG