Спеціальні потреби

Іран заперечує, що проблеми сповільнюють його ядерну програму


Іран заперечує, що проблеми сповільнюють його ядерну програму
Іран заперечує, що проблеми сповільнюють його ядерну програму

Голова Організації з атомної енергії Ірану заперечив твердження, що технічні проблеми завдали удару зусиллям щодо збагачення урану і підкреслив, що вірус Stuxnet не пошкодив атомної програми країни. Алі Акбар Салегі заявив, що вороги Ірану «не змогли досягти своєї мети» шляхом використання комп’ютерного вірусу для припинення іранської ядерної програми.

Ця заява, як здається, є реакцією на повідомлення осіб, близьких до Міжнародного агентства з атомної енергії, які сказали, що технічні проблеми сповільнюють працю ядерної програми Ірану.

Ці офіційні особи сказали в понеділок, що Тегеран усунув сотні центрифуг, які використовувались для збагачення урану на ядерному об’єкті в Нантанзі. Вони також додали, що тисячі із приблизно 8,500 центрифуг не працюють на всю свою потужність або що вони закриті.

Ядерні експерти кажуть, що вірус Stuxnet припинив працю центрифуг або спричинив, що вони вийшли з-під контролю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG