Спеціальні потреби

Іран заперечує існування проблем із заправкою його літаків


Міністерство закордонних справ Ірану заперечило повідомлення, що міжнародні аеропорти відмовляються поповнити пальним іранські літаки з приводу санкцій.

Представник міністерства заявив, що немає обмежень щодо пального для іранських літаків з часу, коли минулого тижня Сполучені Штати запровадили нові санкції проти Ірану.

За повідомленням іранського агентства новин, високопоставлений представник іранської авіакомпанії заявив у понеділок, що в аеропортах Великобританії, Німеччини і Об’єднаних Арабських Еміратів відмовляються поповнювати пальним іранські літаки.

Офіційні особи у згаданих країнах заперечили, що їм відомо про будь-яку заборону заправляти іранські літаки, але джерела в Об’єднаних Арабських Еміратах заявили, що приватна фірма відмовилася заправити іранський літак пальним.

Тимчасом у вівторок Китай осудив Сполучені Штати за поширення недавніх санкцій, накладених на Іран. Представник Міністерства закордонних справ КНР заявив, що Китай підтримує санкції ООН, але вважає, що країни повинні зосередити увагу на запровадженні санкцій ООН, замість того, щоб додавати нові, як це минулого тижня зробили Сполучені Штати.

XS
SM
MD
LG