Спеціальні потреби

Бездомний стає популярним радіо ведучим


В США бездомний чоловік прокинувся знаменитим та отримав шанс на гідне життя після того, як відео ролик про нього оприлюднив журналіст з міста Коламбус, що в штаті Огайо.

53-річний Тед Вільямс просив милостиню на вулицях Коламбусу з табличкою, яка казала про його талант. В понеділок журналіст місцевої газети зняв про нього коротеньке відео. За кілька днів його переглянули в Інтернеті більше 11-ти мільйонів людей.

Тед Вільямс має голос, який тепер може стати окрасою найвідоміших радіостанцій Америки. Йому пропонують роботу ведучого та запрошують на інтерв’ю провідні канали.

У середу команда Національної Баскетбольної Асоціації «Клівленд Кавальєрс» запропонувала Теду престижну роботу коментатора спортивної арени та дворічний контракт.

Тед Вільямс опинився на вулиці в 1996 році, коли став зловживати алкоголем та наркотиками. Зусилля родини – сімох дочок та двох синів – повернути його до нормального життя були марними. За крадіжки та підробку документів Теда неодноразово затримувала поліція. Він провів два роки в тюрмі.

У середу Вільямса запросили вести радіо ефір в Коламбусі. Телефоном його вітали люди з Австралії та Англії. У четвер він запрошений на популярне шоу каналу NBC.

Донедавна Тед Уільямс вказував в документах, що живе «на вулицях міста Коламбус». Його адреса має незабаром змінитися. Контракт із Ен-БІ-Ей передбачає оплату помешкання для колишнього бездомного.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG