Спеціальні потреби

Пападемос : Єдина альтернатива непопулярним заходам - дефолт Греції


Країна вимушена прийняти жорсткі умови міжнародних кредиторів, не зважаючи на величезний внутрішній спротив. В уряді Греції стверджують, що іншого вибору просто не лишилось.

Масові протести та сутички з поліцією рогорілися у неділю у Грецьких Афінах, де парламент вирішує чи погодитися на умови євросоюзу для отримання 172 мільярдів доларів кредиту. Прем'єр-міністр Греції Лукас Пападемос заявив, що у разі не отримання допомоги Греція вже у березні може оголосити дефолт.

Незважаючи на затятий спротив з боку робітничого руху, політичні лідери Греції погодили чергові скорочення урядових витрат та робочих місць в державному секторі. Це ще більше розлютило протестувальників, які впевнені, що нові жорсткі заходи ще більше погіршать становище в країні, де вже зараз процент безробітних вимірюється двозначними числами.

Втім, Греція не єдина країна європейська країна зі значними проблемами економіки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Чи будь-хто може стати президентом США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00
XS
SM
MD
LG