Спеціальні потреби

Європейський Союз наклав заборону на імпорт іранської нафти


Висококопоставлені представники Європейського Союзу перед схваленням нового ембарго проти Ірану
Висококопоставлені представники Європейського Союзу перед схваленням нового ембарго проти Ірану

Європейський Союз наклав заборону на новий імпорт іранської нафти і заморозив активи центрального банку країни. Це зроблено в рамках кампанії західних країн для чинення тиску на Тегеран, щоб він припинив спірні частини своєї ядерної програми.

Міністри закордонних справ Європейського Союзу погодились на нові санкції у понеділок під час нарад в Брюсселі. Проте вони дозволили тим країнам ЄС, які вже мають контракти з Іраном, продовжувати імпорт до першого липня. Відстрочка має на меті допомогти великим імпортерам нафти, таким як Греція, знайти альтернативні джерела постач перед тим, як стане чинною повна заборона.

Європейський Союз, до якого належить 27 країн, погодився припинити всю торгівлю золотом та іншими дорогоцінними металами з іранськими державними установами. Європейський Союз і Сполучені Штати посилили односторонні санкції останніми тижнями у відповідь на кроки Ірану прискорити процес збагачення урану.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG