Спеціальні потреби

У Греції розпочнуться переговори про сформування нового уряду


Лідер консервативних кіл Греції матиме три дні для сформування нового коаліційного уряду. На парламентських виборах у неділю його партія Нова демократія здобула найбільшу кількість місць у парламенті.

У понеділок Самарас мав зустріч з президентом Каролосом Папуліасом, який дав йому мандат розпочати переговори про сформування коаліційного уряду.

Консервативна партія Нова демократія здобула 30 відстотків голосів і матиме 129 із 300 місць у парламенті, включно з 50 місцями, які належаться партії, що здобула найбільше голосів.

Радикальна ліва партія Сиріза, яка виступає проти прийняття Грецією міжнародної допомоги, опинилася на другому місці, здобуваючи 71 місце, тоді як Соціалістична партія ПАСОК заручилася підтримкою 33 відсотків голосуючих. За всіма ознаками, це досить голосів, щоб розпочати переговори про сформування коаліційного уряду.

Керівництво Європейського Союзу у спільній заяві сказало, що ЄС розраховує на співпрацю з новим урядом і підтримує зусилля з метою повернення грецької економіки на шлях розвитку.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG