Спеціальні потреби

У швейцарському посольстві в Афінах вибухнула бомба


Будинок посольства Швейцарії в Афінах, куди доставлено посилку з вибухівкою.
Будинок посольства Швейцарії в Афінах, куди доставлено посилку з вибухівкою.

Грецька поліція каже, що в посольстві Швейцарії в Афінах вибухнула невелика бомба, отримана у поштовому пакунку, але повідомлень про нанесену шкоду немає.

Представник поліції, якого цитує агентство Reuterus, назвав цей вибух невеликим і сказав, що ніякого попереджувального дзвінка у зв’язку з цією посилкою не отримано.

У понеділок грецька поліція заарештувала 2 чоловіків, які мали при собі листи з вибухівкою адресовані президенту Франції Ніколя Саркозі та посольствам західних країн у Афінах. За словами посадовців, цих затриманих осіб підозрівають у зв’язках із грецькою повстанською групою лівого ухилу.

Один із пакунків – адресований посольству Мексики – вибухнув у понеділок у руках жінки, яка працює в приватній кур’єрській фірмі в Греції, і завдав її незначних ушкоджень. Другу посилку з вибухівкою, що була адресована посольству Голландії, виявлено в іншій поштовій компанії.

Представники правоохоронних органів кажуть, що ніякого зв’язку між затриманими у понеділок особами і справою багажних бомб з Ємену, до яких причетна, як гадають, аль-Кайда, не виявлено.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG