Спеціальні потреби

Ромні похвалився, що одружений 42 роки, а Ґінґрич відповів, що ідеальний лише Христос


Ґінґрич, колишній спікер Конгресу виступає перед зібранням республіканців.
Ґінґрич, колишній спікер Конгресу виступає перед зібранням республіканців.

Республіканські претенденти на посаду президента Мітт Ромні на Нью Ґінґрич обмінялись коментарями з приводу подружньої вірності та віри – моральних цінностей, які вважаються традиційно важливими для республіканського електорату.

В одному з коментарів Мітт Ромні протиставив свій стабільний вже 42-річний шлюб сімейному життю Ґінґрича, який двічі розлучувався і нині одружений втретє. У штабі Ромні вважають, що людина із такою історією особистих взаємин є не найкращим кандидатом на посаду голови держави.

Водночас Ґінґрич поспішив відповісти Ромні, що мовляв ідеальним є лише Христос, а він всього лише людина.

Ґінґрич також заявив, що і надалі воліє дискутувати про розвитко країни, а не про особисте і бачить своїм конкурентом не республіканця Мітта Ромні, а президента Барака Обаму.

Минулого тижня донедавна найопопулярніший республіканський кандидат Герман Кейн вимушений був залишити змагання за право брати участь у президентських виборах. Численні звинувачення в сексуальних домаганнях з боку різних жінок помітно зменшили його підтримку серед виборців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG