Спеціальні потреби

Меркель: У Німеччині ‘багатокультурне суспільство’ не спрацювало


Канцлер Німеччини Анґела Меркель
Канцлер Німеччини Анґела Меркель

Канцлер Анґела Меркель заявила, що спроби Німеччини створити суспільство, в якому люди з різних культур можить мирно співіснувати - «повністю провалилися».

Виступаючи на зібранні членів її партії «Християнсько-демкоратичний Союз» пані Меркель сказала, що для того, щоб люди різних походжень щасливо разом жили необхідно їм інтегруватися.

Меркель перебуває під тиском з боку її партії зайняти жорсткішу позицію щодо іммігрантів, які не виявляють готовності пристосуватися до німецького суспільства.

Вона зазначила, що іммігранти, які живуть у Німеччині, мусять намагатися більше інтегруватися, включно з вивчанням німецької мови.

Інтеграція іммігрантів, зокрема мусульман, стала контроверсійним питанням у серпні коли посадовець Федерального банку Німеччини написав у своїй книжці «Німеччина самоліквідується», що мусульманські іммігранти знижують рівень інтелігентності німецького суспільства.

З того часу фінансист Тіло Саррацин пішов у відставку, проте його книжка користується великою популярністю. Результати опитувань громадської думки вказують на те, що респонденти поділяють чимало його поглядів

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG