Спеціальні потреби

Дім свободи інформує про погіршення свободи слова у світі


Дім свободи інформує про погіршення свободи слова у світі
Дім свободи інформує про погіршення свободи слова у світі

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» звернулась з відкритим листом до президента України Віктора Януковича. Автори звертають увагу президента України на невідповідність його обіцянок про зміцнення демократії із сигналами про порушення свободи слова та прав журналістів в Україні.

Збільшення тиску на журналістів є не лише тенденцією в Україні, але і у всьому світі, вважають експерти іншої правозахисної організації Дім свободи, які у четвер оприлюднили свій щорічний звіт про стан медіа у світі. Особливо серйозно погіршилась ситуація у країнах Латинської Америки – Еквадорі, Венесуелі, Мексиці, Гондурасі, Нікарагуа.

До десятки країн з найгіршим станом свободи слова, за даними організації, серед інших входять сусідня з Україною – Білорусь, як також Туркменістан, Узбекистан, Куба, Бірма, Іран, Північна Корея.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG