Спеціальні потреби

Лідери Франції, Німеччини та Росії знову обговорюють систему ПРО


Лідери Франції, Німеччини та Росії знову обговорюють систему ПРО
Лідери Франції, Німеччини та Росії знову обговорюють систему ПРО

У понеділок у північному регіоні Франції відбулася зустріч лідерів Франції, Німеччини і Росії для пошуків спільної позиції щодо системи протиракетної оборони, яку НАТО хоче розгорнути в Європі.

У саміті, що відбувся в нормандському курортному місті Довіль, взяли участь президент Франції Ніколя Саркозі, президент Росії Дмитро Медведєв і канцлер Німеччини Анґела Меркель.

Минулого тижня адміністрація президента Саркозі заявила, що саміт є нагодою для відновлення відносин НАТО з Росією, які погіршились через непорозуміння щодо розміщення протиракетного щита у східній Європі.

НАТО хоче заручитися партнерством Росії у запобіганні можливій загрозі з боку Ірану. Однак Росія висловлює рішучі застереження щодо щита, який, на думку російських військових експертів, може бути використаний проти стратегічного ядерного арсеналу Росії.

Минулого тижня представник Росії в Брюсселі заявив, що Москва хоче отримати від НАТО детальнішу інформацію щодо ймовірного розміщення елементів ПРО.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG