Спеціальні потреби

Європа завжди підтримуватиме Україну - фон дер Ляєн у Давосі


Президентка Єврокомісії Урсула фон де Ляєн під час Світового економічного форуму у Давосі, 17 січня 2023. REUTERS/Arnd Wiegmann
Президентка Єврокомісії Урсула фон де Ляєн під час Світового економічного форуму у Давосі, 17 січня 2023. REUTERS/Arnd Wiegmann

Президентка Єврокомісії Урсула фон де Ляєн під час Світового економічного форуму у Давосі запевнила Україну у незмінній підтримці з боку Європи "стільки, скільки буде потрібно" й привітала сміливість та стійкість українців, що "надихнули світ" перед обличчям "жорстокої" повномасштабної російської агресії та "невпинних атак" Росії на мирне населення.

Фон де Ляєн зазначила, що Україна зараз є кандидатом на вступ до Європейського Союзу, і що європейські країни надають "все більше і більше важливої зброї", а також приймають чотири мільйони українських біженців. Високопосадовиця також заявила, що російські злочини не залишаться безкарними, пише The Guardian.

Під час форуму у швейцарському Давосі фон дер Ляєн зазначила, що Київ потребує усієї можливої допомоги у відбудові. За її словами, народ України "справді заслуговує" міжнародних знань і фінансів для реконструкції.

Як повідомляв "Голос Америки", у швейцарському Давосі вперше з часів пандемії розпочалось засідання Світового економічного форуму. Вплив війни Росії в Україні на економіку - серед основних тем для обговорення.

Форум

XS
SM
MD
LG