Спеціальні потреби

Заява Еліота Енґеля про угоду між президентом і опозицією України


Еліот Енґель
Еліот Енґель
Вашингтон, округ Колумбія. Еліот Л. Енгель, високопоставлений демократ у Комітеті з закордонних справ Палати представників, опублікував наступну заяву з приводу повідомлень з Києва про те, що була закріплена угода між українським президентом Віктором Януковичем і лідерами опозиції.

«Події останніх декількох днів в Україні були дійсно трагічними, і мої молитви та найглибші співчуття пов’язані із сім’ями тих, хто загинув. Тому я вітаю сьогоднішні новини з Києва про угоду між президентом Януковичем і лідерами опозиції. «Ця угода, як здається, дає найкращий шансу даний час для мирної, узгодженої розв’язки кризи. Я високо оцінюю зусилля українських лідерів, які зрозуміли необхідність досягнення компромісу і високо оцінюю зусилля адміністрації і наших європейських партнерів, зокрема міністрів закордонних справ Франції, Німеччини та Польщі, які сприяли цій угоді».

«Я закликаю всі сторони і далі проявляти максимальну стриманість і негайно запроваджувати перші кроки цієї угоди. Зокрема, я закликаю президента Януковича підписати закон, прийнятий сьогодні парламентом України, про конституційні реформи та амністію. Крім того, Сполучені Штати повинні і далі підтримувати цей процес і бути готовими вжити додаткових заходів проти осіб, які дозволяють або причетні до подальшого насильства. Сполучені Штати також повинні продовжувати підтверджувати суверенітет і територіальну цілісність України, та підтримувати прагнення її народу до демократії, верховенства права і основних прав людини та людської гідності».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG