Спеціальні потреби

Уральські батьки виступили проти Елтона Джона


Елтон Джон
Елтон Джон
Уральський батьківський комітет попросив президента Росії Володимира Путіна скасувати концерти британського співака Елтона Джона, мотивуючи це тим, що він є геєм і збирається порушити закон про заборону пропаганди гомосексуалізму.

«Співак має намір виступити на підтримку місцевих содомітів і проти чинного російського законодавства, спрямованого на захист неповнолітніх дітей», - йдеться у відкритому листі уральських громадських працівників російському президентові.

На думку критиків, закон про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх, що став причиною закликів до бойкоту зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, є дискримінаційним, забороняючи людям вільно проявляти свою сексуальну орієнтацію.

Закон є частиною ширших зусиль Путіна щодо зміцнення підтримки серед своїх співгромадян, які, здебільшого, налаштовані консервативно.

В інтерв'ю британській газеті Guardian раніше цього місяця сер Елтон Джон розповів, що хоче приїхати в Росію на гастролі, щоб підтримати російських геїв.

«Будучи геєм, я не можу залишити цих людей на напризволяще, не приїхавши туди і не підтримавши їх. Не знаю, що буде, але я повинен поїхати», - сказав він.

Згідно з планом, музикант має виступити 6 грудня в Москві і 7 грудня - у Казані.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG