Спеціальні потреби

Організація «Бойскаути Америки» зняла заборону на членство геїв


«Бойскаути Америки» у четвер винесли рішення зняти заборону на прийняття геїв у цю найпопулярнішу молодіжну організацію країни, змінивши принципи, якими вона керувалася останніми роками.

За повідомленням представників організації, за скасування заборони проголосувало понад 61% з 1400 делегатів Національної ради скаутів. Рішення підтримали 757 осіб, проти висловилися 475.

Разом з тим, геї, як і раніше, не зможуть займати керівні посади в організації. Це положення не було винесено на голосування і залишається в силі.

«Прийнята сьогодні резолюція стосується молоді. Ми не змінили наших стандартів, що стосуються дорослих. Вони добре працювали останні 100 років і не підлягають обговоренню», - заявив національний комісар «Бойскаутів Америки» Тіко Перес.

Зміни набудуть чинності з 1 січня 2014 року, що «дасть" бойскаутам Америки "необхідний час для роз'яснення нової політики» - зазначається у заяві організації.

Проте консервативні релігійні організації, багато з яких спонсорують рух бойскаутів, висловлюють своє обурення цим рішенням.

«Ми глибоко розчаровані, - заявив Френк Пейдж, голова виконавчого комітету Південної баптистської конвенції. - Гомосексуальна поведінка несумісна з принципами, закріпленими в присязі і законах скаутів».

Губернатор Техасу Рік Перрі також висловив своє невдоволення.

«Хоча я завжди буду приємно згадувати той час, який я провів в організації, і ті уроки життя, які я там засвоїв, я вкрай розчарований цим рішенням», - сказав техаський губернатор.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG