Спеціальні потреби

Організація «Бойскаути Америки» підтримала заборону членства геїв


Американська молодіжна організація «Бойскаути Америки» (Boy Scouts of America) підтвердила політику, яка забороняє членство у своїх рядах відкритих геїв, кажучи, що це «віддзеркалює переконання і перспективи» організації, яку засновано 102 роки тому.

В оприлюдненій у вівторок заяві організація «Бойскаути Америки» підтвердила, що винесла це рішення після дворічного розгляду своєї політики, що його провели добровольці і професійні лідери. Згідно з заявою, «велика більшість» батьків високо оцінюює право порушувати питання «сексуальної орієнтації у своїй родині».

Організація визнала, що «жодна окрема політика не відповідатиме багатьом відмінним поглядам серед нашого членства чи суспільства».

Політика також забороняє гомосексуалістам (чоловікам і жінкам) бути скаутськими лідерами. У 2000 році Верховний суд Сполучених Штатів виніс рішення, що «Бойскаути Америки» мають право усунути зі своїх рядів юнаків і дорослих, які порушуть цінності організації.

Лідер національної організації геїв заявив, що «Бойскаути Америки» «відвернулися від шансів продемонструвати справедливість і здоровий глузд та служити зразком в оцінці інших осіб».

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG