Спеціальні потреби

Сенат США скасував заборону на службу у військових силах відкритих геїв


Сенат проголосував за скасування політики «не питай - не кпажи»
Сенат проголосував за скасування політики «не питай - не кпажи»

У суботу більшістю у 65 голосів проти 31, Сенат скасував політику, відому як «не питай - не кажи». Палата представників прийняла подібне рішення кілька днів тому.

В оприлюдненій вчора заяві, президент Барак Обама заявив, що він підпише законопроект і зазначив, що тепер військовослужбовці-геї і лесбіянки зможуть служити відкрито і на основі рівноправності. До цих пір, гомосексуалісти не були зобов’язані повідомляти командування про свою сексуальну орієнтацію, але якщо про неї стало відомо, то їх звільняли.

Приблизно 14 тисяч військовослужбовців було звільнено згідно з політикою «не питай – не кажи» відколи її було введено у 1993 році за влади президента Била Клинтона.

Міністр оборони Роберт Ґейтс привітав схваленння законопроекту, який набере чинності через 60 днів після підписання президентом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG