Спеціальні потреби

В Єгипті шостий день поспіль тривають акції протесту


Антиурядові демонстрації у Каїрі
Антиурядові демонстрації у Каїрі

Десятки тисяч мітингувальників вже шостий день збираються на вулицях Каїра, Александрії та інших міст для участі в акціях протесту проти 30-річного правління президента Госні Мубарака.

На вулицях міст розгорнуто чимало військових і посилено заходи безпеки у намаганнях запобігти поширенню насильства, внаслідок якого від вівторка загинуло понад 100 людей і 1000 отримало поранення.

За повідомленням офіційних засобів масової інформації Єгипту, уряд видав наказ про закриття каїрського бюро телеканалу «Аль-Джазіра», який вичерпно повідомляв про демонстрації. Представники «Аль-Джазіри» кажуть, що крок має на меті «придушення» вільного і відкритого висвітлення подій.

Акції протесту, за участю десятків тисяч людей, проходять в головних містах Єгипту. Військові патрулі перекрили доступ до багатьох туристичних об’єктів країни.
Втім, щонайменше 34 члени забороненої в Єгипті політичної партії «Мусульманське братство» вийшли на волю сьогодні, після того як демонстранти знесилили вартових і звільнили «братчиків» з-під варти.

Про це повідомив сьогодні представник партії. Члени «Мусульманського братства» були серед тисяч в’язнів, звільнених під час насильницьких протестів, які прокотилися Каїром, Александрією та іншими єгипетськими містами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG