Спеціальні потреби

Єгипетські демонстранти святкують перемогу і вимагають реформ


Демонстранти на вулицях Каїра святкують перемогу
Демонстранти на вулицях Каїра святкують перемогу

Президент Госні Мубарак пішов у відставку після 18-ти днів антиурядових протестів. У зверненні на державному телебаченні єгипетські військові, які перебрали повноваження президента, заявили, що влада в країні належатиме чинному Кабінету Міністрів, доки не буде обрано його нового уряду. Військові також пообіцяли дотримуватися будь-яких міжнародних угод та укладених раніше мирних договорів.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу привітав гарантії того, що Єгипет буде і надалі поважати мирний договір з його країною.

У суботу єгипетський уряд оголосив про скорочення комендантської години, яку ввели в кінці січня. Демонстранти залишаються на вулицях Каїра та деяких інших міст країни. Деякі організатори протесту пообіцяли продовжити виступи. Вони вимагають розпустити парламент і створити комітет, який розробить зміни до чинної Конституції.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG