Спеціальні потреби

Cвіт відзначає День Землі


У четвер країни світу відзначають 40 річницю Дня Землі і закликають до захисту і збереження навколишнього природного середовища.

У Сполучених Штатах адміністрація Обами відзначає річницю цілотижневими подіями по всій країні. З нагоди Дня Землі президент Барак Обама прийматиме у Вашингтоні лідерів захисту довкілля.

Протягом наступних днів, американські посадовці братимуть участь у різних навчальних програмах та громадських акціях. Однотижневі заходи розпочалися в США 17 квітня виставкою на Національному Молі у Вашингтоні екологічно-чистого села. Участь у цьому заході беруть волонтери руху захисників довкілля.

Перше відзначення Дня Землі відбулося у Сполучених Штатах 22 квітня, 1970 року. Його започаткував тодішній сенатор Ґейлорд Нелсон. У той день понад 20 мільйонів людей по всій країні взяло участь у мітингах, на яких вимагали урядових дій для подолання забруднення повітря.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG