Спеціальні потреби

Сенатор Круз відвідає Україну


Сенатор Тед Круз
Сенатор Тед Круз
Сенатор Тед Круз має намір відвідати Україну ще до кінця місяця і зустрітися з лідерами протестного руху, який усунув від влади проросійського Януковича, повідомили в апараті законодавця.

Круз часто згадується в числі ймовірних претендентів на Білий дім, і його турне, в ході якого він також відвідає інші країни Східної Європи та Ізраїль, можна розглядати як спробу продемонструвати свою компетенцію в питаннях зовнішньої політики.

Терміни та деталі інших зупинок сенатора поки не оприлюднені. При цьому 25 травня в Україні пройдуть президентські вибори.

Республіканець Круз є членом комітету Сенату з питань збройних сил. Організатором поїздки виступає консервативна зовнішньополітична організація Secure America Now, і Круз буде єдиним законодавцем у складі групи, повідомили в його апараті.

«Сенатор Круз з нетерпінням чекає зустрічі з лідерами і впливовими людьми в кожному з цих регіонів, щоб вислухати їхні проблеми, дізнатися про їхні ідеї і досвід та краще усвідомити ситуацію на місцях», – сказала прес-секретар сенатора Кетрін Фрейзер.

Круз заявляв, що США повинні розмістити батареї ПРО в Польщі і Чехії в якості гарантій для Східної Європи, а також виступав за експорт зрідженого природного газу для скорочення залежності України від Росії.
XS
SM
MD
LG