Спеціальні потреби

Конгресмени США вже так часто не літатимуть у бізнес класі


Нижня палата Конгресу США, Палата представників, прийняла нові правила закордонних подорожей народних обранців та їх персоналу. Відтепер конгресмени можуть літати за кордон у бізнес класі лише, якщо подорож триває понад чотирнадцять годин. Якщо ж політ за кордон займає менше часу, законодавці летітимуть у кабіні економічного класу, разом з пересічними платниками податків.

До запровадження нових правил призвело журналістське розслідування, яке виявило, що конгресмени витрачають лише на квитки, для прикладу, до Лондона і назад, до десяти тисяч доларів, тоді як квиток в економічному класі можна придбати за сімсот-дев’ятсот доларів. Так, працівник зі штабу одного законодавця за дев’ять місяців налітав
76 тисяч доларів на польоти до Європи та назад у бізнес класі.

Щоправда, якщо конгресмени тепер відчуватимуть себе ближче до народу, то сенатори, принаймні поки що, літатимуть за кордон у м’яких, широких кріслах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG