Спеціальні потреби

Різдвяні гуляння у передмісті Вашингтона – давні традиції на аматорській сцені


З року в рік американська театральна група неподалік американської столиці влаштовує Різдвяні гуляння – яскраві костюмована вистави присвячені цьому святу. Кожного року, група вибирає унікальну тему для своїх вистав, святкуючи Різдво відповідно до традицій окремого регіону США, чи країни світі. Цим разом глядачі можуть побачити як виглядало Різдво у давній Англії.

На постановки Різдвяних гулянь щороку приходять Сотні родин з Вашингтона та його околиць. Вистави присвячені одному із найбільших свят у році, група показує вже понад чотири десятиліття. Кожна постановка – унікальна, оскільки в її основу кладуть традиції різних народів.

Цього року Різдвяні гуляння показують як відзначали це свято у сільських районах Англії 200 років тому. Костюми, традиційні колядки і стародавні танці – миттю переносять глядачів у ті часи. Разом з професійними акторами, участь у виставі беруть і аматори – мешканці Вашингтона. Улюбленим моментом постановки, цього року глядачі назвали традиційний британський танок, де разом з акторами танцює весь зал.

Виконавчий директор шоу і головний співак – Ґреґ Люіс разом із своєю сім’єю бере участь у різдвяних виставах понад 27 років:

«Ці гуляння зближують людей, вони показують традиції, які збереглися з давнини і цим вони об’єднують покоління. До кожної різдвяної вистави ми залучаємо людей, які є автентичними носіями цих традицій, і коли вони приходять, то всьому вчать нас».

Глядачі кажуть, що вистава дійсно дає відчути справжній дух Різдва. А те, що кожного року вистави показують різдвяні традиції різних регіонів, чи країн, робить їх унікальними і приваблює все більше і більше глядачів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG