Спеціальні потреби

Китай обіцяє надати позики африканським країнам


Китай пообіцяв нові позики африканським країнам на суму 20 мільярдів доларів протягом наступних трьох років, щоб помогти у проектах розвитку цього багатого на ресурси континенту.

Президент Китаю Ху Цзіньтао повідомив про обіцянку позик у четвер на відкритті саміту з лідерами африканських країн у Пекіні.

Ху Цзіньтао заявив, що кошти будуть призначені на розвиток сільського господарства, виробництва і малого бізнесу в Африці.

Запропонована сума удвічі більша від того, що Китай запропонував на Форумі у справі китайсько-африканського співробітництва, який відбувся у 2009 році.

Торгівля між КНР і африканськими країнами збільшилась у час , коли Пекін шукав ресурсів для швидкого розвитку своєї економіки, досягаючи торік рекордного рівня – 166 мільярдів доларів.

Проте критики зв’язків Китаю з африканськими країнами висловлюють занепокоєння з приводу зловживань у сфері трудових умов та нерівного партнерства між економікою, яка розвивається надзвичайно швидким темпом, і біднішими країнами.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG