Спеціальні потреби

Мердок покинув медіа-компанію BSkyB через скандал із прослуховуванням


Джеймс Мердок
Джеймс Мердок

Джеймс Мердок пішов у відставку з посади голови правління британської телевізійної групи BSkyB. Своє рішення він пояснив прагненням захистити репутацію компанії від асоціації із скандалом щодо прослуховування телефонів.

У листі, адресованому раді директорів BSkyB, Мердок повідомив, що залишив свій пост через скандал, який розгорівся навколо компанії «News Corp», що є одним із співвласників BSkyB.

Раніше цього року Джеймс Мердок залишив пост голови правління «News International». Він заперечує, що йому було відомо про прослуховування телефонів, яке нібито здійснював Таблоїд «News of the World», що входить до групи «News International».

Співробітників і редакторів видання «News of the World» звинувачують у зломі мобільних телефонів та електронної пошти, що належать відомим постатям політики та шоу-бізнесу, а також жертвам злочинів. Близько 40 осіб було заарештовано у результаті розслідування незаконних способів отримання інформації та хабарництва.

Руперт Мердок також є власником британських газет «The Times», «The Sun» та «The Sunday Times».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG