Спеціальні потреби

У відставку подала співробітниця медіамагната Мердока


Медіамагнат Руперт Мердок
Медіамагнат Руперт Мердок

Високопоставлена співробітниця медіамагната Руперта Мердока Ребека Брукс подала у відставку серед звинувачень у прослуховуванні телефонних розмов і корупційного скандалу серед поліції. Масштаби скандалу спонукали провести слідство як у Великобританії, так і в Сполучених Штатах.

Ребека Брукс подала у відставку в п’ятницю як голова «Ньюз Корпорейшн», що є частиною корпорації ЗМІ Мердока. Минулого тижня Мердок закрив популярну британську газету «News of the World», яка опинилася в центрі скандалу. Як повідомлено, газета незаконно отримала записи телефонних розмов і SMS приватних громадян, включно з убитим підлітком і родинами убитих солдатів.

Брукс погодилася, щоб наступного тижня дати свідчення перед британським парламентом про прослуховування телефонних розмов і корупційний скандал серед поліції. Мердок, а також його син, після початкової відмови це зробити, також погодились дати свідчення.

Тимчасом Федеральне бюро розслідувань США розпочало слідство в справі того, чи працівники «Ньюз Корпорейшн» намагалися прослуховувати телефонні розмови родин жертв терористичних атак 11 вересня 2001 року або давали поліції хабарі для отримання інформації.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG