Спеціальні потреби

Мердок заявляє, що не знав про прослуховування, яким займались його підлеглі


Директор News Corporation в Європі та Азії , Джеймс Мердок.
Директор News Corporation в Європі та Азії , Джеймс Мердок.

Джеймс Мердок, син медіа-магната Руперта Мердока, повідомив комітету британських законодавців, що йому не було відомо про те, що видання News of the World активно вдавалось до незаконного використання підслушки в своїй роботі.

У четвер Мердок свідчив перед представниками парламенту протягом більше ніж 2-х годин.

Він відкинув існування повідомлення електронної пошти, яке описувало розмах незаконних підслуховувань у News of the World. Нині закрите видання використовувало незаконно здобуті повідомлення на автовідповідачах (voicemail) для написання сенсаційних матеріалів.

Мердок спростував заяви своїх колишніх підлеглих, які вказували на його поінформованість про незаконні дії у виданні.

Компанія News International, якій належало видання News of the World, тривалий час наполягала, що прослуховування здійснювали лише двоє – репортер та приватний детектив, яких ще в 2007-му році було ув’язнено.

Один із членів парламенту присутніх на слуханнях заявив, що Мердок нагадує «мафіозного боса», а його видання працювало як кримінальна структура.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG