Спеціальні потреби

Руперт і Джеймс Мердоки вибачилися з приводу скандалу


Руперт Мердок і його сил Джеймс перед комісією британського парламенту
Руперт Мердок і його сил Джеймс перед комісією британського парламенту

Медіамагнат Руперт Мердок і його син Джеймс розпочали давати свідчення перед британським парламентом. Вони вибачилися за дедалі більший скандал з прослуховуванням телефонних розмов, який охопив їх газети.

Молодший Мердок заявив законодавчій комісії, що йому і його батькові «дуже прикро» з приводу прослуховування телефонних розмов і додав, що така поведінка «не відповідає стандартам» їх News Corporation. За його словами, вони сповнені рішучості «виправити справи».

Автомобіль Руперта Мердока оточили натовпи фотографів, коли він прибув за дві години до того, як мав давати свідчення. Законодавці вже ставили різкі запитання представникам лондонської поліції про їх тісні зв’язки з колишніми редакторами і журналістами британських видань медіамагната, включно з недавно закритим таблоїдом News of the World.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG